0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Fundusz Aktywni Obywatele

 

Serdecznie dziękujemy za to, że zdecydowali się Państwo wziąć udział w konsultacjach dotyczących Funduszu Aktywni Obywatele (Active Citizens Fund - National). Państwa uwagi i opinie są dla nas bardzo ważne.

 

Co warto przeczytać zanim zaczniecie Państwo udzielać odpowiedzi?

Jesteśmy ciekawi przede wszystkim, jak, Państwa zdaniem, Fundusz może odpowiedzieć na przedstawione w Materiale do dyskusji problemy i wyzwania, jakie działania powinien wspierać, by osiągnąć zakładane rezultaty. Bardzo zachęcamy do tego, abyście Państwo przed udzieleniem odpowiedzi zapoznali się z tym dokumentem.

Dlaczego warto wypełnić kwestionariusz do końca?

Na początku niniejszego kwestionariusza pytamy o to, w jakiej formie chcecie Państwo uczestniczyć w konsultacjach. Możecie Państwo:

  • wyrazić gotowość uczestnictwa w głównym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 17 stycznia 2019 w Warszawie
  • i/lub zdecydować się na udzielenie swoich opinii na piśmie za pomocą ankiety on-line.

Rzecz jasna można wybrać obydwie opcje.

Prosimy pamiętać, że ze względu na ograniczoną liczbę uczestników spotkania konsultacyjnego (ok. 70 osób) będą oni losowani spośród tych osób, które wyrażą taką chęć w pierwszej części tego kwestionariusza. Losowanie będzie przeprowadzone w taki sposób, aby zapewnić możliwą różnorodność perspektyw. Wyjaśnienia dotyczące ograniczeń w liczbie uczestników spotkania oraz kryteriów losowania znajdują się na tutaj.

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo uczestniczyć w spotkaniu czy też nie, bardzo serdecznie namawiamy do tego, by wyrazić swoje opinie także w formie pisemnej, a więc do końca wypełnić niniejszy kwestionariusz. Tym z Państwa, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniu, pomoże to w przygotowaniu się merytorycznym do niego, dla osób, które nie wezmą w nim udziału jest to okazja, by także ich opinie były wzięte pod uwagę.

Dlaczego konsultacje nie są anonimowe?

Ten kwestionariusz jest częścią otwartych, publicznych konsultacji dotyczących Funduszu i dlatego prosimy o podanie nazwy organizacji lub instytucji, którą Państwo reprezentujecie. Przedstawicielom organizacji społecznych zadajemy też kilka pytań dotyczących charakterystyki ich instytucji. W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu i/lub uzyskania informacji zwrotnej po konsultacjach prosimy także o podanie adresu e-mail.

Na co zwracać uwagę wypełniając kwestionariusz?

W zależności od tego, o ilu kwestiach chcecie się Państwo wypowiedzieć, wypełnienie kwestionariusza zajmie od 10 do 40 minut. Prosimy o uważne czytanie treści pytań oraz instrukcji oraz wybieranie lub napisanie odpowiedzi, które odpowiadają Państwa poglądom. Nie wymagamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Wręcz przeciwnie – prosimy, aby odpowiadali Państwo tylko na te, odnośnie których macie Państwo wyrobioną opinię.

Wypełnianie kwestionariusza można w każdym momencie przerwać, zapisać dotychczas udzielone odpowiedzi i wrócić do wypełniania po jakimś czasie. Aby to zrobić, trzeba kliknąć w przycisk w prawym górnym rogu ekranu.

Ważne, by zrobić to do 8 stycznia i by ostatecznie nacisnąć przycisk "Wyślij" znajdujący się na samym końcu.

---

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących kwestionariusza, prosimy o kontakt pod adresem konsultacje@aktywniobywatele.org.pl lub telefonem 22 100 55 94.